Sprawdź jak do nas trafić?

Certyfikaty

Ogumienie - oferta

ogumienieW 2012 roku poszerzyliśmy zakres swoich usług o ogumienie. Nasz serwis ogumienia obsługuje samochody osobowe i dostawcze do 3,5 Tony i średnicy koła 22 cale.
   Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór opon w atrakcyjnych cenach, czołowych światowych producentów jak również, opony mniej uznanych producentów w zadziwiająco niskich cenach. Poza ofertą opon nowych posiadamy również w sprzedaży opony bieżnikowane firmy PROFIL, oraz duży wybór opon używanych w bardzo dobrym stanie. Poza zakupem i wymianą opon istnieje możliwość ich przechowania oraz wszelkiego rodzaju napraw eksploatacyjnych.
   Pracujemy na urządzeniach renomowanej niemieckiej firmy Hoffman, która dzięki swojemu wyposażeniu dodatkowemu pozwalają nam serwisować opony o najniższych profilach, oraz opony typu RUN ON FLAT /opona bardzo twarda, która umożliwia kontynuowanie jazdy po przebiciu ogumienia z zerowym ciśnieniem powietrza w oponie, można je tylko stosować w samochodzie z pomiarem ciśnienia w ogumieniu/.
W przypadku sezonowej wymiany opon szanując cenny czas klientów preferujemy umawianie się na godzinę. Podczas wykonywania usługi oferujemy wygodną poczekalnie.

Koszt sezonowej przekładki /montaż + wyważenie/ w Naszym serwisie wygląda następująco:

  • samochód osobowy 10zł/szt
  • dopłata 2zł/szt w przypadku odważników klejonych do felg aluminiowych
  • samochód dostawcze 15zł/szt
  • opony niskoprofilowe typu RUN ON FLAT 25zł/szt

Mogę zagwarantować Państwu, że ceny opon jakie proponujemy są bardzo niskie i naprawdę ciężko będzie znaleźć lepszą ofertę cenową. Pomimo że Nasz serwis ogumienia obsługuje tylko samochody do 3,5 Tony, jesteśmy w stanie zamówić Państwu w bardzo niskich cenach każdy rodzaj opony zaczynając od jednoślada, a kończąc na maszynach budowlanych.

Zapraszamy do odwiedzin Naszego serwisu ogumienia. Przyjdź i porównaj ceny opon to nic nie kosztuje !!!


CO WARTO WIEDZIEĆ O OPONACH ?