Zegar serwisu

The Flash plugin is NOT installed!. Get Adobe Flash Player here ... Get macromedia Flash Player

Cytaty

Błędy młodego wieku pożerają szczęście starości.
(Adolf Kolping)

Certyfikaty

O firmie

firma
Firma Nasza istnieje od 2002 roku - zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Posiadamy zaplecze przystosowane do obsługi dużej ilości samochodów. Przystepna cena i profesjonalna obsługa to dwie główne cechy charakteryzujące Nasze usługi. Posiadamy bardzo dużą ilość części zamiennych od ręki w swoim sklepie, który jest także powszechnie dostępny - nie tylko dla klientów Naszego Serwisu.

Do Naszego warsztatu klient może przyjechać wymienić żarówkę, ale także przywieść swój samochód na lawecie, z rozebranym na czynniki pierwsze w bagażniku silnikiem, a samochód odjedzie w pełni sprawny - uruchomiony i profesjonalnie zdiagnozowany.

W przypadku naprawy układów: zawieszenia bądź kierowniczego gwarantujemy ustawienie zbieżności i geometrii kół urządzeniami firmy PRECYZJA BYDGOSZCZ
stacja 04
Z kolei po naprawie układu hamulcowego samochód ma sprawdzany układ na płycie pomiarowej HEKA.

stacja 03
Od początku działalności firmy jedną z dwóch głównych usług, które Nasza firma oferuje jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. 
Wśród instalatorów tych wyróżnia nas to, że Nasz serwis to nie tylko „Auto-Gaz”, ale kompleksowa obsługa Twojego auta, czy posiada instalacje gazową czy nie. Więcej info  w zakładce Auto-Gaz.
Drugą Naszą podstawową usługą, która towarzyszy Nam od początku działalności jest Stacja Kontroli Pojazdów (więcej w zakładce Stacja Kontroli).
W 2005 roku po otrzymaniu dofinansowania ze Środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa RP poszerzyliśmy zakres usług o naprawy blacharskie i auto kosmetykę

Naprawy blacharskie podobnie jak pozostałe naprawy, wykonujemy w samochodach osobowych i dostawczych. Pomagamy w likwidacji szkód przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.
samochod
Oferujemy bezgotówkowy system rozliczenia szkód. Na czas naprawy gwarantujemy samochód zastępczy.

Idąc z postępem czasu i podnoszącym się standardem wyposażenia samochodów przez ich producentów w 2006 roku zakupiliśmy także urządzenia do naprawy i serwisu układu klimatyzacji, i od tego czasu poszerzył się Nasz zakres usług o ten właśnie układ, który w dzisiejszych czasach dla większości kierowców jest układem równie niezbędnym jak układ hamulcowy.
klima
W 2012 roku poszerzyliśmy zakres swoich usług o ogumienie. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt niemieckiej firmy Hoffman. W Naszym serwisie ogumienia można dokonać sezonowej wymiany opon, naprawy opon, komputerowego wyważenia, ale także zakupić opony nowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiadamy także bardzo duży wybór opon używanych.
ogumienie

Dziękujemy swoim klientom za zaufanie i zapraszamy nowych do odwiedzin Naszej Stacji. Kontakt:                                                     Oferta: