Zegar serwisu

The Flash plugin is NOT installed!. Get Adobe Flash Player here ... Get macromedia Flash Player

Cytaty

Ludzie weseli popełniają więcej głupstw niż smutni. Ale smutni popełniają większe głupstwa niż weseli.
(E von Kleist)

Certyfikaty

O firmie

firma
Firma Nasza istnieje od 2002 roku - zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Posiadamy zaplecze przystosowane do obsługi dużej ilości samochodów. Przystepna cena i profesjonalna obsługa to dwie główne cechy charakteryzujące Nasze usługi. Posiadamy bardzo dużą ilość części zamiennych od ręki w swoim sklepie, który jest także powszechnie dostępny - nie tylko dla klientów Naszego Serwisu.

Do Naszego warsztatu klient może przyjechać wymienić żarówkę, ale także przywieść swój samochód na lawecie, z rozebranym na czynniki pierwsze w bagażniku silnikiem, a samochód odjedzie w pełni sprawny - uruchomiony i profesjonalnie zdiagnozowany.

W przypadku naprawy układów: zawieszenia bądź kierowniczego gwarantujemy ustawienie zbieżności i geometrii kół urządzeniami firmy PRECYZJA BYDGOSZCZ
stacja 04
Z kolei po naprawie układu hamulcowego samochód ma sprawdzany układ na płycie pomiarowej HEKA.

stacja 03
Od początku działalności firmy jedną z dwóch głównych usług, które Nasza firma oferuje jest montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych. 
Wśród instalatorów tych wyróżnia nas to, że Nasz serwis to nie tylko „Auto-Gaz”, ale kompleksowa obsługa Twojego auta, czy posiada instalacje gazową czy nie. Więcej info  w zakładce Auto-Gaz.
Drugą Naszą podstawową usługą, która towarzyszy Nam od początku działalności jest Stacja Kontroli Pojazdów (więcej w zakładce Stacja Kontroli).
W 2005 roku po otrzymaniu dofinansowania ze Środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa RP poszerzyliśmy zakres usług o naprawy blacharskie i auto kosmetykę

Naprawy blacharskie podobnie jak pozostałe naprawy, wykonujemy w samochodach osobowych i dostawczych. Pomagamy w likwidacji szkód przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.
samochod
Oferujemy bezgotówkowy system rozliczenia szkód. Na czas naprawy gwarantujemy samochód zastępczy.

Idąc z postępem czasu i podnoszącym się standardem wyposażenia samochodów przez ich producentów w 2006 roku zakupiliśmy także urządzenia do naprawy i serwisu układu klimatyzacji, i od tego czasu poszerzył się Nasz zakres usług o ten właśnie układ, który w dzisiejszych czasach dla większości kierowców jest układem równie niezbędnym jak układ hamulcowy.
klima
W 2012 roku poszerzyliśmy zakres swoich usług o ogumienie. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt niemieckiej firmy Hoffman. W Naszym serwisie ogumienia można dokonać sezonowej wymiany opon, naprawy opon, komputerowego wyważenia, ale także zakupić opony nowe w bardzo konkurencyjnych cenach. Posiadamy także bardzo duży wybór opon używanych.
ogumienie

Dziękujemy swoim klientom za zaufanie i zapraszamy nowych do odwiedzin Naszej Stacji. Kontakt:                                                     Oferta: